Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka :

Üretimi :
Holle Organik Bebek Devam Formülü 2, %99 organik olarak yetiştirilen bileşenlerden yapılır. Formülümüzde kullanılan süt,  biodinamik (Demeter) çiftliklerde yetiştirilen ineklerden gelmektedir. Tüm çiftliklerimiz AB organik yönetmeliklerine ve sıkı uluslararası Demeter yönetmeliklerine sıkı sıkıya bağlıdır. Birinci sınıf bebek mamasında kullanılan sütün üstün kalitesinin sebebi, ineklerimizin yemyeşil biodinamik alanlar ve meralar üzerinde beslenmesidir.  Demeter çiftçileri, ineklerin acı çekmesine yol açan ve doğal olmayan boynuz kesimine izin vermezler. Diğer önemli maddeler bebeğiniz için temel yağ asitleri sağlayan organik bitkisel yağları içerir. Mısırdan elde edilen organik nişasa ve maltodekstrin, Organik Devam Formülü 2'yi yoğun ve doyurucu hale getirir. Geri kalan % 1'lik bileşen, bebeğinizin gelişimi için gerekli olan ve AB kurallarına uygun olarak eklenen vitaminler ve minerallerdir. 
Önemli bilgi :
Anne sütü, bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm besin ve vitaminleri içeren en doğal ve yararlı besindir. Bu yüzden Holle emzirmeyi önerir. Ayrıca anne ve çocuk arasında emzirme sırasında yaşanan yoğun temas, uyum ve rahatlık duygularını artırır. Emzirmenin önemi hakkında doktorunuzla, ebe veya bir sağlık uzmanıyla konuşmanızı öneririz.
Holle 2 Organik Devam Sütü 600 gr
Bebeğinizin sağlığı için, satılan tüm mama ve gıda ürünlerinin son kullanım tarihlerini kontrol ediyor, son kullanma tarihine 2 aydan daha az kalan ürünleri sizlerle buluşturmuyoruz.

HOLLE ORGANİK 2 DEVAM FORMÜLÜ

6-12 AY
600 (2X300) gr
Demeter
Kullanımı :
Anne sütünden sonra veya anne sütüne ek olarak tüketilebilir. Biberon ile beslemek için uygundur, aynı zamanda Holle Tam Tahıllı Ek Besinlerini hazırlamak için idealdir. Demeter çiftliklerinden elde edilen Holle Organik Devam sütünün sindirimi kolaydır, glutensizdir ve ilave şeker içermez.
İçeriği :
Yağsız süt ** (Almanya), peynir altı suyu tozu * kısmen minerali alınmış, bitkisel yağlar * (palm yağı *, kolza yağı *, ayçiçek yağı *), maltodekstrin *, kalsiyum karbonat, potasyum klorür, sodyum klorür, C vitamini, E vitamini, demir laktat, çinko sülfat, niasin, Kalsiyum-D-pantotenat, bakır sülfat, A vitamini, B1 vitamini, B6 vitamini, manganez sülfat, potasyum iyodür, folik asit, K vitamini, sodyum selenat, D vitamini
*  organik tarım
** biodinamik tarım (Demeter kalitesinde)
Menşei :Almanya
Hazırlanışı :
Kaynatılmış ve sıcaklığı 50 dereceye inmiş suyun yarısını(ölçüm tablosunda verilen ölçülere göre) sterilize edilmiş biberona koyun. Ölçü kaşığı ile (silme olacak şekilde) gerekli miktarda süt tozunu ekleyin, iyice çalkalayın. Suyun geri kalanını da ekleyip  tekrar çalkalayın, sütünüz hazır.

www.sepetimdolu.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Mina Organik

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor