Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : LUNETHERM

Lunetherm tüm özellikleri


SUS 304 Premium Çelik Kalitesi
Termosumuz için kullanılan premium kalite SUS304 paslanmaz çelik, dünyada en yaygın olarak kullanılan korozyona dayanımı yüksek ve insan sağlığına dost olan çelik türüdür. Termosumuz arası vakumlu çift çelik duvarı sayesinde sıcağı ve soğuğu daha fazla hapseder ve üstün performans sağlar.
SUS304


180 Derece Açılabilen Kapak
180 derece açılabilen ergonomik kapağı sayesinde içeceklerinizi çok daha rahat içebilir, fincanınıza koyarken daha rahat hareket edebilirsiniz. Yalnız uyaralım, ağzınızı yakmayın yada dişlerinizi sızlatmayın.
180 derece


Çift Kilit, Tek Dokunuş ve Sızdırmazlık
Tek dokunuşla kapağı açıp yine tek dokunuşla kilitleyebilirsiniz. Ürün tek el ile rahat ve ideal kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Araçlarınızın bardak gözlerine 100% uyum sağlar. Kolay kullanımı ile mug termosumuz sizi kendine hayran bırakır
szdrmaz


Yüksek Isı Performansı
Bir termos için kullanıcıların aradığı ilk ve en önemli özellik ısı performansıdır. Lunetherm mug termos performansı birebir kullanıcıları tarafından test edilip onaylanmış rakamları sizlerle paylaşır. 10 saat sıcak ve 18 saat soğuk performansı termosumuz için bir tesadüf değildir.
performans

Doa ve aa

Doğanın sıcak renkleri ve Lunetherm

Bu derece kaliteli bir ürünü tasarlarken renk ilhamlarımızı da çok çeşitli kaynaklardan aldık. Bunlardan biri doğanın bize bahşettiği muhteşem sonbahar renkleri. Ve elbette şu sıralarda premium arabalarda da çok moda olan farklı renkleri de sizler için derledik. Umarım sizler de bizim kadar bu muhteşem renklere hayran kalıp benimsersiniz.Arayışınız moda renkler ve dizayn ise cevap LUNETHERM.
Hijyen

Hijyen sizin için önemli ise LUNETHERM

Her gün mutlaka su, çay, kahve veya herhangi bir içecek tüketiriz. Peki bu kadar sık kullanımda termosumuzun hijyenine ne ölçüde dikkat edebiliriz. Öncelikle ürün daha fazla hijyene izin verir mi? Lunetherm mug termos tamamen sökülebilen kapak parçaları sayesinde en üst seviyede hijyen sağlamanıza olanak verir. Her parçasını ayrı ayrı yıkayarak ihtiyaç duyduğunuz gerekli hijyeni kolaylıkla sağlayabilirsiniz.Hatırlatmakta her zaman fayda görüyoruz, parçaları mutlaka elde yumuşak bir sünger ile yıkayınız ve kesinlikle güçlü kimyasallar kullanmayınız.Arayışınız hijyen ise cevap LUNETHERM.

www.sepetimdolu.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

YALÇIN TELEFON

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor